Open Art Fair
5 september 2009
Op 8 september opent in Jaarbeurs Utrecht voor de tweede maal de
Open Art Fair, de nieuwe kunstbeurs waar ruim 95 Nederlandse en buitenlandse galerieën werk tonen van hedendaagse kunstenaars.
De Open Art Fair is een brede kunstbeurs met een nationale uitstraling, bedoeld voor een groot en breed publiek. Alle hedendaagse kunstvormen, zoals schilder- en beeldhouwkunst, fotografie, glas en keramiek zullen er te zien en te koop zijn. Bijzonder aan deze beurs is dat alle in hedendaagse kunst gespecialiseerde galerie n die voldoen aan objectieve criteria van professionaliteit aan de beurs kunnen deelnemen. Het aanbod van kunst op de beurs is daardoor breed en toegankelijk. De eerste editie werd bezocht door ruim 19.000 kunstliefhebbers en de organisatoren rekenen wederom op grote publieke belangstelling.
De deelnemers zijn niet alleen afkomstig uit heel Nederland, er doen ook 22 buitenlandse galerieën mee uit Belgi , Duitsland, Engeland, Frankrijk, Spanje, Italië, Frankrijk en Zuid Afrika.
De officiële opening van de kunstbeurs zal op 8 september worden verricht door Aleid Wolfson, burgemeester van Utrecht. De openingsavond is voor iedereen toegankelijk. De beurs is die avond geopend van 18.00 tot 22.00 uur en de officiële opening zal plaatsvinden op het Rietveld-terras om 19.30 uur.

Billy & Hells, Huinan profile, 2009, foto op dibond, 140 x 105 cm, Galerie Utrecht
Vriend van Fotoexpositie.nl
Al voor 25 euro per jaar kun je vriend van Fotoexpositie.nl worden. Je maakt met je bijdrage het werk van Fotoexpositie.nl mogelijk èn je wordt genoemd op de voorpagina van de website.