Zoek je verdieping in je fotografie, dan is een cursus Conceptuele Portret Fotografie wellicht iets voor jou. Geef je fotografie een boost door een nieuwe fotografische benadering. Conceptueel werken is voor elke vorm van fotografie in te zetten, vooral voor seriematig werken.
In deze intensieve cursus gaat het om jouw verhaal. Hoe verbeeld je jouw verhaal. Welke middelen en technieken kun je inzetten om jouw verhaal te vertalen naar een betekenisvol beeld. Ik laat je mijn manier van werken zien en hoe mijn beelden tot stand komen.
De cursus bestaat uit vier sessies (drie online en één fotodag). Thuis werk je aan je eigen persoonlijk concept. Samen met het model en met mij zet je je concept om naar beeld. Tijdens de online sessies staan het bespreken van de theorie, het persoonlijk moodboard en post-processing centraal. Op de fotodag leggen we ons volledig toe op het fotograferen.
Deze cursus bied ik aan in een groepscursus van max. 2 deelnemers. De fotodag vindt plaats in mijn studio in Elst Overbetuwe. Naast koffie en thee is er een heerlijk lunch.
Na afloop van de 1e online sessie ontvang je: de hand-out van de presentatie; extra informatie over het maken van een moodboard & een voorbeeld modellencontract; een aantal handige Photoshop actions; verschillende Lightroom templates voor het maken van series en op het gebied van werken met textures: een tutorial en 30-tal textures voor de 'finishing touch' van je foto.
Inhoud cursus
conceptontwikkeling
het maken en werken met een moodboard
vormgeving, modellen & styling
belichting & techniek
workflow & lichte fotobewerking
Voorwaarden voor deelname
je hebt een spiegelreflex of een systeemcamera
bij voorkeur een fotostatief en een lichtsterke lens
kennis van de belichtingsdriehoek en ervaring met manueel fotograferen
kennis van Photoshop: lagen en maskers
Data
8, 22 oktober en 19 november (online)
10 november (fotodag)
Tarief
315 euro excl. btw
Informatie
Website: www.tenbroek-fotografie.nl
Recensies: www.tenbroek-fotografie.nl/workshop-conceptuele-fotografie/
Blog met foto's en moodboard/concept deelnemers: www.tenbroek-fotografie.nl/category/cursussen/
cursus, 8 oktober 2024 - 10 november 2024
Studio Gery ten Broek
Elst Overbetuwe
06-48610366
info@tenbroek-fotografie.nl
www.tenbroek-fotografie.nl
Er is werk te zien van
Gery ten Broek
Word voor 25 euro per jaar vriend van Fotoexpositie.nl en krijg een link op de voorpagina!
a | b | c | d | e | f |
g | h | i | j | k | l |
m | n | o | p | q | r |
s | t | u | v | w | x |
y | z |
Fotoexpositie.nl is de website met informatie over exposities, fotografen en fotonieuws in Nederland.
Voor vragen en tips kun je ons bereiken op info@fotoexpositie.nl